O nás

Proč vlastně ten e-shop?
 
Pokud jste zavítali k nám na e-shop a dokonce jste si dali tu práci a chcete o nás vědět více, tak jste s největší pravděpodobností zapálení do Apple produktů stejně jako my. A to je vlastně asi hlavní důvod, proč tento e-shop vznikl - láska k nakousnutému jablíčku na produktech, které jsou pro mnohé Androiďáky předražené a zbytečné :D
 
 
My to však vidíme jinak. Apple měl, má a vždycky bude mít něco do sebe. Ať už se jedná o skvělé uživatelské prostředí, elegantní a neokoukatelný design všech produktů či jedinečný Apple ekosystém.
 
Sejde na té ceně tak moc?
 
Pravdou je, že Apple se rozhodně neřadí k nejlevnějším značkám, proto u nás najdete příslušenství, které si může dovolit každý. Je tedy na každém, zda si ke svým Apple Watch chce pořídit řemínek za víc jak tisícovku, jen protože je to “orignál”, nebo jestli si radši koupí “neoriginál” za pár set a ušetřené peníze využije například na nákup nového modelu. Přesto originální příslušenství vůbec neodsuzujeme a pokud někdo originální příslušenství vlastní, tak jedině dobře pro něj :)
 

Proč si koupit ochranné sklo právě u nás?

Každý produkt před odesláním kontrolujeme a u skel to platí dvojnásob. Každé sklo před zabalením a odesláním překontrolujeme, jestli se na něm nenachází výrobní vady jako jsou například bubliny, praskliny či škrábance. Jakmile je sklo zkontrolováno, tak je řádně zabaleno do několika vrstev bublinkové fólie, čímž je zajištěna bezpečná přeprava, při které by se sklu nemělo nic stát.

Co když mi přijde prasknuté či poškrábané sklo?

Jakmile obdržíte sklo a po rozbalení zjistíte, že je prasklé či jinak nepoužitelné, tak sklo včetně krabičky prosím nafoťte a zašlete nám e-mail s fotkami a informacemi o Vaší objednávce na e-mail obchod@mobilcomm.cz. V těchto případech ihned po obdržení fotek a doplňujících informací zasíláme sklo nové!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz